TrapTown

Wereldpremière 20 oktober 2018, KVS, Brussel, België.

TrapTown neemt je mee naar een parallel universum, ontdaan van tijd en ruimte. Conflicten van weleer laaien op en onverklaarbare natuurrampen domineren de verstandhoudingen tussen de volkeren. De noodzaak en schijnbare mogelijkheid van emancipatie rijzen naar het oppervlak. 

Wim Vandekeybus’ fascinatie voor de universele natuur van eeuwenoude mythes manifesteerde zich al in Blush (2002) en Oedipus/bêt noir (2011). Voor TrapTown keert hij terug naar de eindeloze en obscure kosmos van de antieke zielen en gebruikt hij dans, film, tekst en muziek om een nieuwe mythologie te scheppen. Dans- en filmsequensen creëren een naadloze live ervaring. Pieter De Buysser schrijft de tekst. De soundtrack wordt gecomponeerd door Trixie Whitley en Phoenician Drive en omzwachtelt de lawine aan beelden. Voor het ontwerp van de scenografie werkt Vandekeybus samen met het architectenduo Gijs Van Vaerenbergh. Samen vervoeren zij het publiek langsheen orakels, catharsis en euforie. 

 

MEET THE MAKERS videos

#1 Phoenician Drive

#2 Gijs Van Vaerenbergh

#3 Trixie Whitley

#4 Wim Vandekeybus

20 Oct 2018, Sat

23 Oct 2018, Tue

24 Oct 2018, Wed

26 Oct 2018, Fri

27 Oct 2018, Sat

30 Oct 2018, Tue

31 Oct 2018, Wed

3 Nov 2018, Sat

4 Nov 2018, Sun

9 Nov 2018, Fri

10 Nov 2018, Sat

27 Nov 2018, Tue

28 Nov 2018, Wed

29 Nov 2018, Thu

13 Dec 2018, Thu

18 Dec 2018, Tue

21 Dec 2018, Fri

22 Jan 2019, Tue

23 Jan 2019, Wed

25 Jan 2019, Fri

29 Jan 2019, Tue

1 Feb 2019, Fri

Schauspiel Cologne
Germany

2 Feb 2019, Sat

Schauspiel Cologne
Germany

14 Feb 2019, Thu

15 Feb 2019, Fri

16 Feb 2019, Sat

5 Apr 2019, Fri

30 Apr 2019, Tue

CHOREOGRAFIE, REGIE & FILM

Wim Vandekeybus

GECREËERD MET & OPGEVOERD DOOR

Maria Kolegova, Tanja Marín Friðjónsdóttir, Kristina Alleyne, Sade Alleyne, Kit King, Flavio D’Andrea, Alexandros Anastasiadis, Mufutau Yusuf

TEKST

Pieter De Buysser

MUZIEK

Trixie Whitley, Phoenician Drive

SCENOGRAFIE

Gijs Van Vaerenberg, Wim Vandekeybus/Ultima Vez

 

STORYLINE

Wim Vandekeybus, Pieter De Buysser

AANVULLENDE TEKSTFRAGMENTEN

Ultima Vez

BEWEGINGSASSISTENT

German Jauregui, Milan Herich, Máté Mészáros

ARTISTIEK ASSISTENT

Aïda Gabriëls

DRAMATURGIE

Jerry Killick, Angelo Dello Spedale, Anabel Lopez

 

KOSTUUMONTWERP

Isabelle Lhoas

ASSISTENT KOSTUUMONTWERP

Lieve Meeussen

STILL-FOTOGRAFIE

Danny Willems

LICHTONTWERP

Nicolas Olivier, Wim Vandekeybus

TECHNISCHE COÖRDINATIE

Davy Deschepper, Tom de With

SOUND ENGINEER & RECORDINGS

Bram Moriau

ASSISTENT VIDEO PROJECTIE 

Anna Ildikó Petö

STAGE MANAGER & PROPS

Tom de With

 

PRODUCER

Ultima Vez

CO-PRODUCER

KVS (Brussels), C-mine (Genk)

 

MET DE STEUN VAN 

Tax Shelter maatregel van de Belgische Federale Overheid, Casa Kafka Pictures Tax Shelter empowered by Belfius

Ultima Vez wordt ondersteund door de Vlaamse Autoriteiten en de Vlaamse Gemeenschapscommissie van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.

 

CREDITS FILMFRAGMENTEN in de LIVE PERFORMANCE

 

REGIE & SCRIPT

Wim Vandekeybus

DIRECTOR OF PHOTOGRAPHY

Patrick Otten

CAMERA 1

Patrick Otten

CAMERA 2

Benjamin Speyer, Wim Vandekeybus

 

CAST ULTIMA VEZ

Jerry Killick, Trixie Whitley, Kylie Walters, Jason Quarles, Wim Vandekeybus, Tanja Marín Friðjónsdóttir, Flavio D’Andrea, Maria Kolegova, Sade Alleyne, Kristina Alleyne, Kit King, Mufutau Yusuf, Alexandros Anastasiadis, Diego Moscoso, Gaspard Vanardois, Joaquin Garcia Bermudes, Gina Mercelis

 

PRODUCERS

Marie-Hélène Van Quickenborne, Joop Haesen

PRODUCTIE ULTIMA VEZ

Lies Doms, Aïda Gabriëls

STAGAIR PRODUCTIE ULTIMA VEZ

Lisa Gunstone, Wenwei Zhang 

 

CREW 

EERSTE REGIEASSISTENT 

Peter Ghesquière

TWEEDE REGIEASSISTENT

Ben Verrept

EERSTE CAMERA-ASSISTENT

Joris Rymen

TWEEDE CAMERA-ASSISTENT

Maxime Lahousse

DERDE CAMERA-ASSISTENT

Angela Otten

KEY ELECTRO

Wim Temmerman

ELECTRO 

Maarten Stoop, Pol Stinders, Gautier Berlaimont

KEY GRIP

Benjamin Speyer

GRIP 

Lester Otten

TECHNISCHE ASSISTENTIE

Tom De With, Bram Moriau, Davy Deschepper, Simo Reynders, Raf Wouters, Bart Leeten

GELUID

Niels Buyl, Chris De Strycker

SET-FOTOGRAFIE

Danny Willems, 

BEHIND THE SCENES FOOTAGE

Anna Ildikó Petö

 

STYLING

Isabelle Lhoas

ASSISTENT STYLING

Lieve Meeussen, Stephanie Croibien

MAKE UP & HAAR

Stefanie Lisabeth, Kato Thys 

 

LOCATIE

C-mine

‘Labyrint’ door Gijs Van Vaerenbergh

ASSISTENT LOCATIEMANAGER 

Bekim Vanbosche

RUNNER

Michaël Dendooven

 

VALKENIER

Mark De Vleminck

 

SET-SECURITY

Rosemarie Basters

 

POSTPRODUCTIE

MONTAGE

Thijs van Nuffel, Wim Vandekeybus

STAGAIR MONTAGE

Anna Ildikó Petö

GELUIDSONTWERP

Charo Calvo, Bram Moriau

GELUIDSMONTAGE

Tom Van Hautte

VFX

Chris Mascarello (Nozon)

GRADING 

Kene Illegems (Nozon)

 

FIGURANTEN

CASTINGVERANTWOORDELIJKE FIGURANTEN

Ultima Vez, Brigitte De Witte (XTRAZ)

 

SPORTERS

Alexandra Pholien, Coco Kneepens, Elena Vertegel, Eric Tatepo Kembo, Leanne Vincent, Lola Lefevre, Rafaël Kerkhofs, Rita Alves, Zion Boateng 

 

BASKET KIDS

Arno Coppens, Bethel Onyebueke, Destiny Onyebueke, Elin Kerckhoven, Gil  Schiettecatte, Iago Vandekeybus, Liese Boeye, Lyam Vanden Berghe, Nino Tatepo Kembo, Ophelia De With 

 

DANSENDE JONGEREN

Aumi Derycke, Gina Mercelis, Leonie Van Begin, Matilde Willemyns, Mery Charcova, Mina Bultheel, Laso Dankambary 

 

KINDEREN MET KONIJNEN

Aïko-Astou Niang, Charlie Mercelis, Daan Verheyden, Laurence Onyebueke, Leon Gellynck, Oumi Niang, Theo Badiel, Viggo De Keyser 

 

MOEDERS ME BABY'S

Anabel Lopez, Sofie Van Lommel 

 

ZWANGERE VROUW

Isabelle De Cannière

 

ANDERE

Alana Hurxkens, Albert Frédéric, Aleidis Stubbe, Aleksandra Malinowska, Alessio Aragona, Alex Kibonge, Alexandre Orlans, Aline Keutgen, Allyssa Leenaerts, Amandine Dekelver, Amélie Pouplard, Anke Cornelissens, Anna Nirta, Anne-Charlotte Gosseries, Anne-Marie Przepiorka, Annemie De Bondt, Annette Baussart, Annie Beynaerts, Annie Rodrique, Annie Steegmans, Armend Gashi, Axel Orlans, Béatrice Van Wylick, Belotte Jean-Pierre, Bente Quanten, Bernard Rizzo, Bert (Billie) Blancquaert, Bo Heuten, Brigitte Lijssens, Carine Billen, Cassandre Orlans, Catherine Godefroid, Celil Adkovaycin, Charlotte Noirot, Christine Ferain, Christophe Quanten, Christophe Quanten, Clara Sels, Clara Smorodinsky, Cristina Millán, Cyril Van Geertsom, Danny Van Damme, Dave van de Laarschot, Debbie Maes, Didier Bihiet, Dirk De Reymaeker, Donato Angelini, Dunya  Narli, Durmaz Nejdet, Eddy Verschueren, Edouard Nimal, Elena Tofaj (Botos), Eléonore Pinet-Bodin, Ellen Folmer, Eller Coemans, Eric De Maertelaere, Eric Engels, Eric Van Roost, Eveline Vlaeminck, Evert Engelen, Evy Ruymen, Federica Galloppi Castellano, Filip Van Zandycke, Florencia Papaleo Yaccuzzi, Francesca  Saraullo, Francisca Onyebueke, Francoise Broze, Gabby Marolt, Galateia Maniani, Godelieve  Valvekens, Gonzalo Rojas Hoffens, Guido Engelen, Gunhild Tuschen, Hanne Van Passel, Hans Pradeep, Harrie Castelijns, Hayley Coppin, Heidi Stroeken, Hein van den Brempt, Hela Slim, Ian Drossaert, Ilse Tips, Ingrid Anthoon, Ingrid De Hondt, Ione Coemans, Irina Maksimova-Galiaskarova, Isabel Navarro, Isabella Daffara, Isabelle Fohal, Issa Rghioui, Ivo Geyskens, Jay Henderyckx, Jean Bruno Kemta, Jean Steenwinckels, Jean-François Geneste, Jean-Luc Vangansen, Jean-Marie Naets, Jean-Pierre Schillings, Jo Bastiaens, Joany  Uranka, Joelle Paquay, Johan van Knegsel, John Ezim, Joke Detilloux, Julien Jakout, Karel Van Slambrouck, Karen Van Lommel, Katleen Cordens, Kenneth vanderhaeghen, Khalid El Ualid, Kimberly Blockken, Kris Coppin, Kristel Laenen, Kyle Rolle, Laura Casters, Lea Vranckx, Leen vander Aa, Leo Huybrechts, Liam Breugelmans, Liesbeth Peels, Lieve  Geerinckx, Lieve Vanden Eynde, Liliane Zaniuk, Linda Geerts, Linda Van Hyfte, Lotte Hoes, Lotte Vos, Luc Pierre Yem Tjonock, Luc Wynen, Lucciano Ruggiero, Lucia Granelli, Lucien Baute, Lucien De Pauw, Luis Mandele, Luis Mandele, Lyndsey Drossaert, Magy Lagniau, Marc Gijsels, Marcel Daerden, Marcelle De Nul, Maria Cristina Zucca, Maria Snels, Maria Stallaert, Marie-Anne Eloy, Marijke Christens, Mario Coemans, Marisa Herri, Matilde Giunta, Melissa Escobal Matusalem, Michel Leclercq, Mike Ezim , Mike Willaert, Miriam Pauwels, Mirthe Noels, Monique Jansen, Murron Rolle, Nadia De Man, Nicole de Rivière, Nina Lipo, Noella Poelmans, Octavia  de Buysscher, Pascal Hutsebaut, Patricia Sontrop, Patrick Boes, Paul Wauterecht, Pauline Yvette Ngo Tjonock, Philippe Merli, Philippe Werry, Pien van Welbergen-Danen, Pierre Schepens, Raf Bovens, Raf Vrolix, Ria Coel, Rik Lauwers, Rit Ghoos, Rita Rollenberg, Robert de Haes, Rolande De Vuyst, Roman Rinchard, Ronny Scheid, Ronny Vandenbergh, Rosaria Giunta, Rose  Onyebueke, Rosemarie Bastiers, Rudi Geens, Sabrina Laplanche, Sarah Liesenborgs, Sebastian  Pedersen, Seth Cuyvers, Sofie Saller, Sonja Schurgers, Sorcha Rolle, Stephanie Lieten, Sven Drossaert, Sylvia Deboeure, Sylvie Seddio, Sylwia Pawlowska, Tara Van Remoortere, Tessy Strotz, Thierno Amadou Barry, Tim Schoenmaeckers, Tim Wijsman, Veerle Put, Victor Bovens, Victor Meurice, Viviane De Borger, Vlavo Drossaert, Wanda Balbé, Wendy Vandebroek, Willy Kaa, Yves-Marie Manin, Zakaria Rghioui 

 

SPECIAL THANKS TO

C-mine (Genk): Veerle Van Bun, Hilde Peumans, Simo Reynders en team

Gijs Van Vaerenbergh: Pieterjan Gijs en Arnout Van Vaerenbergh

 

Geen dieren werden mishandeld of met opzet gedood voor het opnemen van deze film.